Новини з 1996 року

У Кременчуці львівські парафіяни молитимуться за мир

Anastasia 30 липня 2015 14:53 530 0

Учора до Кременчука зі Львова прибули парафіяни греко-католицької церкви, які ще нещодавно були у зоні АТО. Перебуваючи неподалік Маріуполя, вони готували для бійців їжу, спілкувалися з ними та з місцевими мешканцями. Найбільше їх вразило те, що на Сході усі церкви – об’єдналися. Вже немає різниці, куди ходити – до греко-католицької церкви чи православної. На війні усі люди, в тому числі віруючі, об’єднуються. 

Проте засмутило парафіян те, що вони не побачили між нашими солдатами єдності. Мовляв, між ними самими відбуваються суперечки та розбіжності, не кажучи вже про те, що їм необхідно воювати проти інших.

Причиною того, що війна в Україні розпочалася, парафіяни вважають насамперед гріхи, які робить кожен із нас, і порушення найпростіших заповідей. Так, якби чиновники дотримувалися хоча б одного – не кради, - у країні не було б спустошеного бюджету та хабарництва. Натомість усе припинити можна, якщо кожен українець піде вірним шляхом і буде дотримуватися елементарних заповідей.

У Кременчуці львівські парафіяни пробудуть до неділі. Вони планують проводити церковні служби, молитися за мир в Україні та за людей. Щоб здійснити місячну поїздку у зону АТО, довелося брати на роботі відпустки. Проте вони спеціально вирішили провести цей час, саме допомагаючи бійцям. Згодом вони повернуться до Львова.

Анастасія Лисенко 

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись