Новини з 1996 року

У Кременчуці – локдаун. Що працює, а що під замком – в інфографіці

Артем Кузьменко 08 січня 2021 09:05 760 0

Сьогодні, 8 січня, набирають чинності нові карантинні обмеження, які для зручності називають «локдаун». Вони не такі жорсткі, як навесні, коли кількість випадків захворювання на COVID-19 була в рази меншою, ніж сьогодні. Але все ж відвідування деяких місць та проведення масових заходів заборонили з 8 до 24 січня включно. Сам карантин офіційно чинний до 28 лютого.

На щастя, проїзд у громадському транспорті за спецперепустками вже в минулому. Цього разу Кабмін постановив повністю дозволити курсування маршруток, тролейбусів та автобусів. Звісно ж, кількість пасажирів має не перевищувати кількість місць для сидіння.

Нагадуємо, що заборонили торгівлю непродовольчими товарами. З переліком того, що можна купити, а що – ні, можна ознайомитися за посиланням.

Для тих, хто любить займатися спортом, доведеться почекати або шукати спортклуби, які виносять тренажери на вулицю. Але взимку таким навряд чи хтось займатиметься.

А якщо в когось хобі пов’язане з читанням і походами до бібліотеки, то з цим також доведеться почекати – бібліотеки зачиняються повністю до кінця локдауну.

 

Читайте також: Любителям почитати: кременчуцькі бібліотекарі уточнили, чи працюватимуть вони під час локдауну

 

Сьогодні о 13:00 відбудеться засідання виконавчого комітету, де рішення мають офіційно затвердити.

Про весь список заборон, дозволів і рекомендацій – на інфографіці: