Новини з 1996 року

У Кременчуці ледь не потонули тигри, зебри, кенгуру та інші тварини “ Зооленду”. ФОТО+ВІДЕО

Андрій Рубан 17 червня 2016 16:13 877 0

Як відомо, до Кременчука завітав відомий цирк “Кобзов”, який розмістився на площі неподалік ТЦ “Амстор”. Але погодні умови змусили понервувати працівників цирку та тварин, яких вони із собою привезли до нашого міста.

Від зливи, яка панувала останні кілька днів, майданчик, де розмістили тварин “Зооленду”, затопило так, що навіть вантажні автомобілі не могли рухатися з місця. На територію цирку важко було потрапити і кременчужанам.

Тож небезпеку для тварин приїхали ліквідовувати працівники ДСНС Кременчука, яких викликали наглядачі за тваринами. Черговим відділенням  ДПРЧ-16 за допомогою насоса АЦ-40(130)63Б  було відкачано 789,6 м. куб. води.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Кременчуці.
Тож змії, тигри, слони, кенгуру, бізони, жираф, страуси та інші тварини були врятовані від затоплення, але цього вечора у  “Зооленд”(зоопарк) потрапити було неможливо.

Тож на екзотичних тварин люди могли подивитися тільки під час самої циркової вистави, яка тривала близько трьох годин. 
Акробати, які мають досвід роботи у відомому у всьому світі цирку “Дюсалей”, з самого початку почали дивувати кременчужан. Шатро було заповнене вщент, тому галас не вщухав. Дивний і не схожий на жодного клоуна чоловік невеликого зросту поступово заводив глядачів, розважаючи їх своїми оригінальними виступами, що зазвичай у цирку роблять клоуни.

 

І нарешті настав кульмінаційний момент. На арену цирку винесли змій, які мали різний колір та розмір. Артисти показали надзвичайно видовищні номери зі зміями, після чого на арені почали з’являтися інші екзотичні тварини.  Тож кременчужани цього вечора побачили бізонів, зебр, коня, верблюдів, 6-метрового жирафа, тигрів, слонів та інших тварин, від яких уся публіка була у великому захваті. Але, як-то кажуть, краще один раз побачити, аніж сто разів почути або прочитати.  

Наостанок варто згадати, що під час антракту та до вистави кременчужани мали можливість побачити динозаврів, супергероїв та іще багато чого цікавого на території цирку. Але коштуватиме це немалих грошей.

Фото: Андрій Рубан

 

 

 

 

 

Теги: Культура в Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1038 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1916 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 896 0