Новини з 1996 року

У Кременчуці жорстоко познущалися над твариною. ФОТО 18+

Anastasia 16 липня 2015 15:00 1137 0

У Кременчуці біля одного з магазинів знайшли побитого і знівеченого кота. Голодний, без ока та зі зламаною щелепою він просив допомоги у перехожих кременчужан. Його підібрала дівчина, яка зв’язалася з волонтером Тетяною:
«За час роботи волонтером ще ніколи такого не бачила, - розповідає Тетяна. - Коли ж побачила, це був просто жах. Учора зробили коту операцію. Око довелося видалити взагалі, там уже не було чого навіть рятувати, а ось щелепу трохи поправили. Через декілька днів лікар робитиме серйозну операцію на щелепі, поки що тварина відходить від учорашнього втручання. Наразі котові краще, він навітьуже муркоче і залюбки йде до людей. Хоча взагалі не розумію, як після того, що з ним скоїли, він може довіряти людям?»
Волонтер звертається до всіх небайдужих допомогти, а саме коштами на операцію. За будь-якою інформацією звертайтеся за телефоном: 096 – 097 – 27 – 04, Тетяна. Учорашню операцію лікар зробив без грошей, бо не можна було зволікати. Проте розраховуватися Тетяні усе ж таки доведеться й за наступну операцію також. Вона просить кременчужан допомогти. Кошти можна надіслати на картку «Приват Банку» за номером: 4731 – 2171 – 1033 – 9569. 

Анастасія Лисенко 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись