Новини з 1996 року

У Кременчуці хочуть перерахувати магазини та ресторани: для спрощення дозвільних процедур

Ксенія Омельченко 01 листопад 2018 14:10 300 0

Із січня 2019 року в Кременчуці планується впровадити «Деклараційний реєстр найменувань об’єктів торгівлі та сфери послуг у м. Кременчуці».

На думку виконкому, впровадження такого реєстру спростить процедуру отримання погоджень на встановлення режимів роботи місцевих торгово-ресторанних закладів. 

Але станеться це тільки в тому випадку, якщо відповідне рішення виконкому ухвалять на наступній сесії міськради, яка, певно, відбудеться в грудні.

З рішень, які були прийняті виконкомом ще в березні цього року, про реєстр відомо таке.

Розробкою операторської системи управління даними, WEB-порталу та техпідтримкою для функціонування реєстру займається комунальне підприємство «Міськоформлення». Адмініструванням реєстру займається відділ інформаційно-комп’ютерних технологій виконкому Кременчука, який і буде відповідати за достовірність та наповненість внесення даних.

Реєстр матиме три облікові записи.

У полях облікового запису  «Дані про суб’єкт декларування» вказуватиметься прізвище, ім’я, по батькові ФОП  або повна назва юридичної особи. Також буде надано код ІПН/ЄДРПОУ, перелік видів діяльності згідно з рубрикатором; контактна інформація, а також дані керівника юридичної особи (прізвище, ім’я, по батькові, телефон).

У полях облікового запису  «Дані про об’єкт торгівлі та сфери послуг» вказуватиметься вичерпна інформація про сам об'єкт. Починаючи з розташування картографічної точки на електронній карті міста до асортименту товарів чи кількості посадочних місць.

У полях облікового запису «Дані про режим роботи об’єкту торгівлі та сфери послуг» буде вказана інформація про режим роботи об'єкта та зміни, пов'язані з ним.

При цьому будуть створені два оперативні реєстри та два гостьові, доступ до полів яких надаватиметься відповідно до Положення про інформаційні ресурси міста Кременчука.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1243 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1901 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2414 0