Новини з 1996 року

У Кременчуці харківська фірма розпочала реконструкцію приміщення під майбутній ЦНАП

Віктор Крук 18 серпня 2016 11:00 788 0

Капітальний ремонт розпочато в приміщенні колишньої школи №14 на вулиці Гагаріна,14, де заплановано розмістити майбутній Центр надання адміністративних послуг.

Про це сьогодні повідомили у міськвиконкомі. Наразі ЦНАП Кременчука знаходиться на першому поверсі мерії і повністю виконує всі свої функції. Більше того, Кременчуцький ЦНАП входить до складу ТОП–10 кращих подібних закладів України. Майже щотижня в ньому впроваджуються нові форми обслуговування клієнтів.

Але вирішено витратити майже 26 млн. грн. бюджетних коштів на підготовку нового приміщення для ЦНАПу. 8 серпня Управління капітального будівництва міськвиконкому уклало договір з харківською фірмою ТОВ «Будівельник» на реконструкцію приміщення.

Нагадаємо, що у тендері на виконання робіт брали участь 3 підприємства, серед яких був і Крюківський вагонобудівний завод. Втім конкурсна комісія віддала перевагу харківській фірмі. КВБЗ намагався оскаржити це рішення в Антимонопольному комітеті, але безрезультатно.

Важливо зауважити, що реконструкція приміщення колишньої школи №14 буде здійснюватися на умовах співфінансування – з фонду регіонального розвитку та за кошти міського бюджету. Планується, що вже наступного року ЦНАП розпочне свою роботу у новому приміщенні, адже, згідно з угодою, роботи з реконструкції мають бути завершені до січня 2017 року. 

Теги: 3042

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1299 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2292 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2910 0