Новини з 1996 року

У Кременчуці готуються до виборів. ВІЦЕ-МЕРА МАЛЕЦЬКОГО ОДЯГЛИ, СПЕЦІАЛЬНУ НАРАДУ ПРОВЕЛИ

Олександр Курилов 21 серпня 2015 14:27 1118 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет розгортає спеціальну комунальну передвиборчу програму.

За нею – у місті сьогодні оголошено вже другий за рік двомісячник чистоти, який приурочений до обрання мером Кременчука нинішнього першого заступника міського голови Віктора Калашника.

Новий двомісячник чистоти, яким також передбачено проведення спеціального передвиборчого суботника з роздачею коштів, крупи та макаронів, оголошується з 7 вересня по 7 листопада.

Остання дата – завершення другого туру голосування стосовно міського голови Кременчука у випадку,  якщо першому віце-меру Віктору Калашнику не вдасться перемогти на виборах 25 жовтня всіх суперників з  перевагою у 48 відсотків.

Відповідну нараду, де обговорювалося питання виборів,  перший заступник міського голови Віктор Калашник провів спільно з керівником апарату міського голови Олександром Головачем, керуючим справами міськвиконкому Русланом Шаповаловим… цього тижня.

За тим, що обговорювали, як на репортера,  – йшла мова про зміну у виборчій стратегії наших чиновників.

З того, що ми бачимо у місті, – Віктор Калашник терміново намагається підвищити авторитет своїх підлеглих – зокрема заступника мера Віталія Малецького.

Останнє потрібно для громадської думки, тож тепер у нас пан Малецький займається всім – конкурсами, бур’янами й, певно, дорогами теж.

Щодо іншого, що репортери побачили сьогодні, – перший віце-мер терміново вирішує депутатські проблеми з бізнесом. І тут приклад – дозвіл на відкриття кафе у центрі міста  від міськвиконкому.

Інше, що затіяв перший віце-мер, – перевірка комунального підприємства «Приринкова площа», яка має завершитися безрезультатно, але це дасть можливість показати, що на заяви про корупцію у мерії Кременчука  реагують.

Загалом цікава картина – спостерігати за боротьбою наших чиновників навколо портфелів і, вочевидь, наступний тиждень має стати у цій  передвиборчій боротьбі міськвиконкому вирішальним.

Цього разу буде оголошено перелік технічних політичних партій, представники яких "мочитимуть" конкурентів першого віце-мера по-дорослому, а не по-дитячому, як це є сьогодні.

О.Курилов

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 459 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 688 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 711 0