Новини з 1996 року

У Кременчуці готуються до відзначення Дня захисника України

Віктор Крук 07 вересня 2016 10:00 689 0

14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, в Україні відзначається День захисника України. Учора на нараді в мерії обговорювали питання, як відзначити це свято у Кременчуці.

Секретар міської ради Юрій Гриценко запропонував представникам військкоммату, військових частин та ветеранських громадських організацій надати до міськвиконкому свої пропозиції щодо кандидатур для нагородження тах, хто захищав і захищає Україну.

Обговоривши питання щодо заходів, які мають відбутися у Кременчуці на День захисника України, всі присутні дійшли до згоди, що розпочатися вони  мають із покладання квітів до могил загиблих захисників України. Панахиду за загиблими традиційно відслужать у Свято-Миколаївському соборі. Потім учасники АТО  від собору пройдуть урочистою ходою до  пам’ятного знака  учасникам антитерористичної операції, що встановлено у парку «Ювілейний». Урочисті збори із вшанування захисників України різних поколінь та святковий концерт планують провести у Міському Палаці культури.

До Дня захисника України у навчальних закладах міста відбудуться Уроки мужності. Командир Кременчуцького батальйону Національної гвардії України Олександр Аленін пообіцяв 14 жовтня організувати у військовій частині День відкритих дверей з пригощанням солдатською кашею. 

Теги: 3148

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись