Новини з 1996 року

У Кременчуці Герою АТО Андрію Покладову відкрили пам’ятну дошку

Олександр Курилов 14 жовтня 2015 15:06 1167 0

Надалі на будинку №8, що по бульвару Пушкіна, про трагічні події на Сході усім нагадуватиме пам’ятна дошка, встановлена на честь нашого військового – кременчужанина Андрія Покладова, 43-річного старшого лейтенанта, який загинув під Дебальцевим.

Трагічна подія й печальне відкриття, на яке прийшли мешканці будинку, мама Андрія Покладова, представники міської влади, волонтери кременчуцького «Майдану».

Найважче з усіх промов – це слухати біль мами Андрія Покладова, Ганни Маркіянівни, яка розповіла про свого сина так, нібито він стоїть поруч.

А він і справді стоїть поруч з нами – фахівець нашого університету, який покинув працю над своєю дисертацією й пішов на Схід захищати всіх кременчужан від тероризму.

Андрій Покладов навчався у 20 школі, в університеті, працював, мріяв збудуватиі будинок. Але покинув усе й пішов на фронт.

Один з 28-и кременчуцьких героїв, які зупиняли терористів ціною свого життя,  – відтепер Андрій буде окремою сторінкою у житті нашого міста.

Борги наші перед ним, який віддав своє життя за наш мир,  - не переоцінити. Й так само борг наш – перед його родиною, яка втратила сина, батька й чоловіка – оцінити не можна. Однак єдине, що ми можемо сьогодні зробити, – пам’ятати про Андрія Покладова доти, доки ми всі живі.

Теги: Загиблі ГероїПідтримка оборониАТОЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 209 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 583 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1322 0