Новини з 1996 року

У КРЕМЕНЧУЦІ ЕЛЕКТРОВОЗИ ГОРЯТЬ ФАКЕЛАМИ. ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ ЗВИНУВАЧУЄ МАШИНІСТІВ

Олександр Курилов 31 серпня 2015 13:58 2167 1

У Кременчуцькому депо – надзвичайна ситуація. Там щодня палає по одному електровозу і якщо так піде й далі, то спалені потяги, які стоятимуть на залізниці через кожні сто метрів, стануть окрасою нашого міста.

А про те, що потяги палають з розрахунку один у день, пише у своєму листі до Міністерства інфраструктури України керівник Вільної профспілки нашого депо Сергій Москалець.

«З 28 серпня по 31 серпня, лише за три дні, через неякісний ремонт на станції Кременчука згоріли три електровози серії ВЛ80», - зазначає  Москалець у своєму зверненні до Мінінфраструктури.

«Третій випадок, який стався 31 серпня, вночі, взагалі жахливий. Електровоз вирушив зі станції Чередники, але через кілометр, трохи не доїхавши до мосту через Дніпро, – запалав.

Добре, що не доїхав, інакше б локомотивна бригада стрибала б зі своїми сумками від вогню в Дніпро», - розповідає «Програмі плюс» керівник Вільної профспілки Кременчуцького депо.

Інше, про що він говорить, - вся причина цих пожеж у неякісному ремонті, що проводиться у Гребінці, де замість того, щоб електровози ремонтувати, з них тягнуть кольоровий метал.

«Безпомічне керівництво Південної залізниці не в змозі навести порядок у ремонті, звинувачуючи при цьому робочий клас», - зазначає у своєму зверненні в міністерство Сергій Москалець.

Його підсумкове прохання в листі – планові ремонти електровозів можна проводити у Кременчуцькому депо, однак усе гальмують в Укрзалізниці.

 

Фото: сайт Wikimapia.org

Теги: електровозиПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Андрей 01.09.2015 10:02

Ответ Москальцу. То, что было воспламенение трех электровозов- это факт... Но вы (с маленькой буквы потому, как у меня нет уважения к этому неадекватному существу), Москалец, уточняйте, что воспламенение одного из электровозов было по вине Кременчуга, после работы автогена. Ну а в остальных пожарах ещё нужно разобраться. Мне жаль те электровозы, которые приходят в "убитом" состоянии после вашей неграмотной эксплуатации. Эта эксплуатация происходит на перемычках ("перемычка"- кусок провода, включение которого, производит шунтирование(исключение) элементов электрической схемы ). Ещё нужно постараться запалить электровоз на котором находится пять видов защиты.

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1048 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2047 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2665 0