Новини з 1996 року

У Кременчуці дитина отруїлася метадоном. Мама запевняє, що належно виконує батьківські обов'язки

Артем Кузьменко 09 квітня 2021 13:40 432 0

Шостого квітня в Автозаводському районному суді Кременчука розглянули адміністративний матеріал про притягнення до відповідальності місцевої мешканки Антоніни Г., матері неповнолітнього хлопчика. Їй інкримінують ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьківських обов'язків).

Порушення полягає в тому, що її син 14 березня отруївся наркотичним засобом "метадон" і його поклали у відділення анестезіології Кременчуцької міської дитячої лікарні.

На судовому засіданні Антоніна пояснила, що вона належним чином виконує свої батьківські обов'язки і підтвердила факт отруєння сина. Вона не стала пояснювати, звідки в її сина був метадон.

У Єдиному держреєстрі судових рішень немає жодного винесеного рішення або ухвали в кримінальному провадженні, відкритому за фактом зберігання наркотиків на прізвище притягуваної до відповідальності в цьому адмінматеріалі. Очевидно, що немає й самого провадження, тож усе обмежилося лише протоколом, відкритим на маму хлопчика.

Суддя Оксана Пальчик обмежилася усним зауваженням. Зазначимо, що частина перша цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу – від 850 до 1 700 грн.

Протокол судового засідання опублікували в ЄДРСР.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1619 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1698 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1614 0