Новини з 1996 року

У Кременчуці – депутатські ліміти. На розмови чиновників - до 2500 гривень. На нові авто - до 600000

Олександр Курилов 11 жовтня 2018 17:11 404 0

Депутати Кременчуцької міської ради зменшили витрати коштів з міського бюджету для оплати мобільного зв’язку нашими чиновниками з 5 тисяч гривень щомісяця до 2500 грн.

Також депутати проголосували за новий ліміт коштів для міськвиконкому при купівлі нових службових авто. Віднині, відповідно до урядової постанови, для службових потреб міського виконавчого комітету можна купувати автомобілі не дорожчі за 600 тисяч гривень.

Натомість іншим рішенням депутати міськради дозволили чиновникам районних адміністрацій купити два службових автомобілі вартістю 198 тисяч, аби взимку інспектори мікрорайонів могли діставатися віддалених вулиць перед очищенням від снігу і їм було чим доправляти пиріжки.

Слід сказати, що депутати, однак, не погоджувалися голосувати за такі витрати й той же Денис Терещенко пропонував купити за ці кошти трактори для очищення снігу взимку у віддалених районах міста.

Втім така точка зору більшості голосів не набрала, рішення про «ліміти»  депутати на своєму сесійному засіданні підтримали й тепер у чиновників Кременчуцького міськвиконкому не  буде проблем з оплатою мобільних телефонів. А в їхніх колег з Крюківської та Автозаводської районних адміністрацій не буде проблем  з новими службовими автомобілями.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Виставка Кременчуцької міської художньої школи: дивовижний творчий світ дітей. ФОТО 186 0
Чи щасливе число 13, розповіли учасниці гурту «НеАнгели» в Кременчуці. ФОТО 184 0
У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 169 0