Новини з 1996 року

У Кременчуці депутати заборонять водіям вмикати будь-яку музику в громадському транспорті

Олександр Курилов 26 вересня 2018 12:03 3508 0

Депутати Кременчуцької міської ради найближчим часом приймуть спеціальне рішення з теми збереження нервів пасажирів, які їдуть у міському громадському транспорті. Така ухвала прийнята сьогодні на засіданні комісії з розгляду регуляторних актів.

На засіданні затверджували нові правила користування міським пасажирським транспортом, тобто тролейбусами й маршрутками.

Нові ж правила – революційні й направлені передусім на збереження нервів  пасажирів. І на прохання останніх вводяться дві фундаментальні зміни.

Перша – водіям транспортних засобів забороняється під час руху говорити по мобільному телефону в будь-якому варіанті: хоч з гучним зв’язком, хоч з мікрофоном на светрі.

А такі балачки наших водіїв, коли всі люди за кермом перепитують, як там зі стоячкою та сидячкою (кількість стоячих та сидячих пасажирів) і чи стоїть поїзд на вулиці Халаменюка або вже поїхав, – це наша традиція.

А друга зміна – ще більш фундаментальна. Враховуючи численні нарікання на гучну музику в салоні транспорту й особливо на репертуар пісень, які лунають, а це переважно – блатна музика, зразка «Мурки» чи «Владимирського централу», - будь-яка музика в громадському транспорті буде заборонена.

І така заборона буде введена ще до кінця 2018 року. Останнє – запитання щодо ефективності прийнятого рішення.

Це справді актуально – та ж заборона говорити за кермом по мобільному телефону під час руху транспорту є вже давно, але її ніхто не виконує й до цього всім правоохоронним службам байдуже.

Втім у справі громадського транспорту – маршруток і тролейбусів - з цим простіше. Можна просто зробити водію зауваження, аби припинив робити дві речі одночасно – крутити кермо і патякати по телефону, а можна просто написати скаргу у виконком, повідомивши при цьому номер транспортного засобу та час, коли все це сталося.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 509 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 986 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3496 0