Новини з 1996 року

У Кременчуці депутат завжди правий. Олександр Калашник через суд уникнув штрафу від патрульної поліції

Валерія Макряшина 01 серпня 2017 11:05 1680 0

Депутат Кременчуцької міської ради і представник «Батьківщини», якому поліцейські інкримінували водіння авто  «під мухою», або у стані середньої нетверезості, вийшов сухим з води й уникнув покарання за своє правопорушення.

Це рішення Автозаводського суду сьогодні, за яким кременчуцька суддя Олейнікова встановила для нашого міста новий прецедент.

Зміст такого – людина може керувати автомобілем у стадії середньої нетверезості й патрульна поліція може скласти через це протокол за статтею 130 КУпАП та за порушення ПДР. 

Але якщо людина – депутат Кременчуцької міськради і, крім того, є чоловіком жінки, яка займає посаду помічника міського голови Кременчука на прізвище Пищита, то стовідсотково – за таке порушення нічого не буде. І ніякої невідворотності покарання теж не буде.

 

 

Нагадаємо, вчора Автозаводський суд продовжував розгляд протоколу, складеного інспекторами патрульної поліції на депутата міської ради Олександра Калашника. Але головний фігурант справи хворіє, тому і на суд не прийшов.

 

Зав'язка

13 липня, о 23.45, по вул. Троїцькій патрульні поліцейські за порушення ПДР зупинили автомобіль KIA Cerato, за кермом якого був старший син екс-першого віце-мера Кременчука Віктора Калашника - Олександр Калашник. Як повідомляється у протоколі, обвинувачений перебував у стані алкогольного сп'яніння та їхав, порушуючи правила дорожнього руху (з вимкненими передніми фарами). Алкотестер показав 2.22 проміле.

Кульмінація 

При розгляді протоколу, складеного патрульними, суддя помітила помилки у даті і в часі. Наприклад, дата та час (14 травня, 00.00) в чеку драгера, у котрий дмухав Калашник, не збігається з датою самого правопорушення (13 травня, 23.45). Натомість свідки пояснили, що дата на драгері просто збилася, таке буває. Було і відео з місця пригоди, але суддя його навіть не розглядала, адже воно було не записане в самому протоколі. Ніхто його дивитися не буде, марно. Казково все виходить для депутата. Тобто 13 травня патрульні зупинили автомобіль, за кермом якого був Олександр Калашник, але алкотест він пройшов трохи пізніше - сам, добровільно, вже після складання протоколу. Це адекватно? Помилки у протоколі та документах зіграли рокову роль. 

Розв'язка

Сьогодні офіційно суддя Автозаводського суду закрила справу у зв'язку з відсутністю факту самого правопорушення. Нічого не було. Ось так просто Олександр Калашник уникнув штрафу і можливого позбавлення прав. Нічого суд не вирішив чи не хотів вирішувати?!

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1019 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2017 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2634 0