Новини з 1996 року

У Кременчуці чоловік викрав у свого знайомого планшет із карткою пам’яті та адаптером

Іона Харченко 04 грудня 2019 14:30 215 0

Нещодавно суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ліна Обревко розглянула кримінальне провадження за обвинуваченням уродженця села Торків Вінницької області у вчиненні крадіжки.

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, 6 квітня, близько 23 години, обвинувачений розпивав спиртні напої у квартирі зі своїм знайомим. Після цього викрав планшет «Samsung SM-T 56 Inzwasek» із карткою пам’яті та адаптером «Card micro Kingstone 32 GB Class 10 UHS-U1», які лежали на дивані.

Із місця вчинення кримінального правопорушення зник, а викраденим розпорядився на власний розсуд. Цим зловмисник завдав потерпілому матеріального збитку на загальну суму 3 214, 66 гривень.

Допитаний на судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю. У вчиненому щиро розкаюється та просить суворо не карати.

Тож суд ухвалив визнати чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначити йому покарання у вигляді одного року позбавлення волі.

Проте на підставі статті 75 Кримінального кодексу України його звільнили від призначеного покарання та встановили іспитовий строк.

При цьому поклавши на нього обов’язки періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи та не виїжджати за межі України без погодження.

Також із чоловіка стягнули на користь потерпілого 4 899,80 гривень майнової шкоди та 1000 гривень моральної шкоди.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1053 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1932 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 909 0