Новини з 1996 року

У Кременчуці чоловік "випадково" ошукав товариша по чарці

Валерія Макряшина 22 травня 2018 12:25 357 0

Днями Автозаводський районний суд м. Кременчука визнав винним кременчужанина, що працює автомийником, у шахрайстві та покарав його штрафом у розмірі 680 гривень.

Відомо, що чоловік працює автомийником у приватному підприємстві "Сазонов", раніше несудимий, неодружений, однак має на утриманні неповнолітню дитину.

Згідно з протоколом, 17 грудня 2017 року, близько 03.30, обвинувачений, перебуваючи неподалік магазину «АТБ-Маркет», що по вул. Першотравнева, 3А, під час розмови з потерпілим під приводом здійcнення телефонного дзвінка заволодів його мобільним телефоном марки «Sony Xperia Z 2» чорного кольору, вартістю 703 гривні.

На судовому засіданні чоловік свою вину визнав та пояснив, що того дня на зупинці громадського транспорту, неподалік від магазину "АТБ", він розпивав спиртні напої з потерпілим, якого раніше не знав. Оскільки в нього розрядився мобільний телефон, він попросив потерпілого зателефонувати з його мобільного своїй співмешканці. Після цього обвинувачений поклав мобільний телефон у кишеню своїх брюк і пішов додому. Тільки через тиждень він знайшов його у своїх штанях, але повернути не міг, так як не знав, де проживає потерпілий.

У скоєному громадянин щиро кається. Мобільний телефон він повернув через працівників поліції. Потерпілий претензій матеріального характеру до обвинуваченого не має.

Так, Автозаводський районний суд визнав винним громадянина у злочині, передбаченому ст. 190 ККУ (шахрайство) та призначив йому покарання у розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 680 грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись