Новини з 1996 року

У Кременчуці чоловік поцупив з магазину два дезодоранти та дві пляшки коньяку. Що вирішив суд?

Валерія Макряшина 20 серпня 2018 16:00 685 0

850 гривень штрафу заплатить житель Глобинського району за крадіжку продуктів харчування та продовольчих товарів з полиці відомого магазину в Кременчуці.

Відповідне рішення прийняв Автозаводський районний суд на чолі із суддею Олександром Гусачем.

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, громадянин є уродженцем с. Погреби (Глобинський район), має середню освіту та працює різником по металу в ТОВ «Корід-Тех».

6 квітня 2018 року, близько 19.00, чоловік, перебуваючи в торговому залі магазину «Оптовичок», що розташований у будинку №20 по вулиці Гвардійській, сховавши під верхній одяг, таємно викрав з полиці: коньяк «Потьомкін Таврійський Преміум 4 зірки», вартістю 124 грн. 44 коп.; дезодорант роликовий  для жінок «Rexona антибактеріальний», вартістю 28 грн. 41 коп.; дезодорант роликовий «Rexona Прозорий кристал», вартістю 28 грн. 41 коп.; коньяк «Клінков VS 5 зірок», вартістю 161 грн. 47 коп.

Після вчинення злочину чоловік зник, викраденим на загальну суму 342 гривні 73 копійки розпорядився на власний розсуд. Згодом його затримали. 

На судовому засіданні свою вину чоловік визнав повністю. Тож, враховуючи вище викладене, суд прийшов до висновку, що для виправлення та перевиховання обвинуваченого, попередження нових кримінальних правопорушень йому має бути призначене необхідне й достатнє покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись