Новини з 1996 року

У Кременчуці чиновники запровадили урядовий експеримент. Пограються і кинуть

Олександр Курилов 26 липня 2017 14:15 675 0

У Кременчуці від минулого тижня – новий експеримент. Його зміст – у місті взялися за виконання урядової постанови, аби збільшити кількість тих, хто займається приватним бізнесом.

Бажаючих взяти участь у цій справі шукатимуть як серед малозабезпечених родин, так і переселенців.

І мова тут – таким громадянам чиновники готові видати до 74 тисяч гривень на відкриття власної справи. Однак за ці кошти можна лише купити обладнання для роботи.

Про що слід додати – ця фінансова допомога надається не назавжди, але терміном на 3 роки з подальшим поверненням, за винятком сплачених податків.

Це спеціальна нарада в міськвиконкомі, на якій чиновники мерії міркували, як саме їм виконувати постанову уряду й де взяти громадян, які прагнуть відкрити власний бізнес з числа переселенців чи малозабезпечених.

Пояснення в цій справі – пошуки бажаючих отримати такий безвідсотковий кредит ідуть уже давно, але безуспішно, тобто знайдено аж одну таку людину.

Про що слід додати – так це коментар міського Центру зайнятості Віктора Калашника. За його словами, мова тут іде про допомогу, але все це  стосується більше сільського господарства – на ці 74 тисячі можна купити собі теплицю або ж – інструменти для манікюру чи педикюру. Тобто мова про доволі обмежений розвиток бізнесу й відповідно – обмежену кількість бажаючих брати участь у таких проектах.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 199 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 369 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 607 0