Новини з 1996 року

У Кременчуці чиновники вітали «ветеранів Другої світової» або про наші формальні свята

Олександр Курилов 09 травня 2019 12:36 794 0

Кременчуцькі чиновники не змогли організувати для ще живих ветеранів святкування Дня перемоги над нацизмом, і головна причина цього – у 2019 році ветеранів Другої світової ніхто й не шукав.

Це останнє повідомлення прес-служби міськвиконкому з переліку святкових заходів, й один з них називався «Відбулися зустрічі керівництва міста з ветеранським активом Кременчука».

З того, що оприлюднено, – чиновники вітали зі святом людей, які до 9 травня відношення мають таке ж, як і до польотів у космос.

Мова тут про святкову зустріч з активом ветеранських організацій Автозаводського та Крюківського районів міста, яких назвали учасниками Другої Світової війни.

«Напередодні Дня пам’яті та примирення та 74-ої річниці Перемоги над нацизмом перший заступник міського голови Володимир Пелипенко та секретар міської ради Юрій Гриценко провели традиційні зустрічі з активом ветеранських організацій Автозаводського та Крюківського районів міста, учасниками Другої Світової війни.

Керівники міста висловили слова великої вдячності людям, на чию долю випали лихоліття минулої війни, за перемогу, яка принесла мир в Україну та країни Європи, за те, що в післявоєнні роки розбудовували зруйновані фашистами міста й села.

У рамках зустрічі слова вітання з нагоди 90-річчя від дня народження пролунали й на адресу члена Крюківської ветеранської організації Антона Трохимовича Хорошуна, який більше 40 років свого життя віддав галузі освіти, а перебуваючи на заслуженому відпочинку, займається військово-патріотичним вихованням молоді», - зазначено в офіційному повідомленні, яке в користувачів соцмереж викликало лише одне запитання:

хто саме на фото з офіційної зустрічі є учасником Другої світової?

І думок з цього приводу, звісно, не так і багато – якщо такий і є за віком, то він лише один.

Є, звісно, пояснення від керівника управління соцзахисту міськвиконкому Марини Доценко, що це було всього лише вітання «активу».

Натомість мови про відвідини самих учасників Другої світової війни, до яких «батьки» нашого міста завітали б додому хоча б з формальними подарунками, нині немає.

На жаль, таких повідомлень від чиновників міськвиконкому сьогодні взагалі немає.

Натомість у Фейсбуку є зауваження від громадського активіста нашого міста Марини Пилипенко, що поряд з нею живе бабуся, яка все це пережила і їй під 90 років.

От тільки до неї ніхто не приходив раніше й перед цьогорічним Днем Перемоги теж ніхто зі словами вітання не прийшов.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 844 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1273 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1729 0