Новини з 1996 року

У Кременчуці черговий "новорічний синдром": мер Малецький розпочав підготовку до Нового 2021 року

Валерія Макряшина 06 листопад 2020 16:25 1325 0

Недовго музика та грала, недовго е-ко-но-ми-ли. Хоча наші чиновники не ті люди, які економлять, особливо коли йдеться про пустощі, гулянки та веселощі. Здається, вони "гулятимуть" вічно, під будь-яку музику, головне - щоб над головою світили ліхтарики...

В умовах поширення у Кременчуці коронавірусної хвороби, тим паче при тому, що наше місто знаходиться відсьогодні у "червоній" зоні й за останній тиждень ситуація все гірше і гірше, наші владні голови хочуть знову "порізати" бюджет, який був затверджений на початку року. І гроші хочуть виділити не на протиепідемічні заходи. 

Відповідно до проєкту рішення виконавчого комітету, який також названо завуальновано, чиновники вже планують новорічні святкування.

Так, з фонду галузі культури й мистецтва заберуть 198 247,50 гривень і віддадуть їх комунальному підприємству "Благоустрій Кременчука" на придбання "новорічних вуличних прикрас, елементів освітлення, допоміжного обладнання".

Зокрема, на придбання додаткових ялинкових електричних гірлянд, новорічних прикрас та електронного обладнання буде витрачено додатково 114 247,50 гривень.

Все інше, 84 тисячі гривень, комунальники витратять на придбання алюмінієвої світлової конструкції "Янгол" з фурнітурою.

Рішення погодили на виконкомі, тепер його планують ще затвердити на черговій сесії міської ради.

Але якщо таке відбудеться, а таке точно відбудеться, бо кременчуцьким чиновникам із року в рік постійно мало новорічної атрибутики і явно вистачає зайвих коштів, то можна сказати, що кременчужани, вимагаючи покращення, його добилися, але у вигляді додаткових гірлянд на ялинці. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1150 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2149 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2767 0