Новини з 1996 року

У Кременчуці – чергова надзвичайна ситуація. Загрозливе потепління йде. Дамбу ГЕС прорве?

Олександр Курилов 16 лютого 2017 13:24 1073 1

У Кременчуці – готовність №1, яку вже було оголошено чотири тижні тому під час випадання снігу. Однак нинішня готовність – теплова, бо в Україну йде потепління.

Тож з нинішнього вигляду  куп снігу, особливо в тій частині міста, де не знають, що таке зливова каналізація, людям  доведеться  пересуватися в чоботах по озерах води та фундаментальних калюжах.

А ще у нас, як і кожного року, є загроза прориву дамби Кременчуцької ГЕС.

Це міський виконавчий комітет сьогодні й нарада директорів-комунальників з приводу підвищення температури повітря. Тема наради одна – йде тепло, й сніг, який уже зійшов на три чверті, буде танути.

Нинішня нарада серйозна – у залі міськвиконкому навіть повісили велику карту міста, аби на ній показувати, де у Кременчуці будуть моря та озера.

Однак початок наради – не з того, що мешканцям Другого Занасипу слід готуватися до появи щорічної велетенської калюжі води поруч з колишнім автоскладальним заводом…

Початок обговорення – з того, що найбільша загроза для міста - це дамба Кременчуцької ГЕС. Втім далі все перейшло з фантастичної у більш практичну площину.

Тож загрози підтоплення сьогодні – це квартал 304, де через забудову проходів до річки Сухий Кагамлик вода може потекти не туди.

Ще є Лашки, Ревівка, решта районів, включно з приватними сектором Крюкова, де підтоплення можливе.

Пояснення комунальників з цього приводу – всі канави вони вже почистили й мотопомпи для відкачування води в них є.

Про що слід додати – нарада тривала 40 хвилин, і з того, що оприлюднили,  висновки такі.

По-перше, цьогорічна зима не настільки сніжна, аби все тонуло у півметровій товщі солоної воді, на яку перетвориться сніг.

А по-друге, наші традиційні озера на вулицях, де немає водовідвідної каналізації, теж нікуди не подінуться.

Тут діти зможуть запускати паперові кораблики, а водії, влітаючи на повному ходу колесами в підводні ями, ще матимуть можливість сказати напутні слова в бік місцевих чиновників.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

_Linel_ 16.02.2017 13:57

Всі канави? це як? ПРИБЕРІТЬ ГОРИ СНІГУ НА ПЕРЕХОДІ МОСКОВСЬКОЇ (В.ПУГАЧОВА) ТА 60 РОКІВ ЖОВТНЯ (ПРОСПЕКТ СВОБОДИ), ЩОБ ЛЮДИ МОГЛИ НЕ ПЕРЕПЛИВАТИ, А ПЕРЕХОДИТИ ПРОЇЗЖУ ЧАСТИНУ

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 440 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 562 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1066 0