Новини з 1996 року

У Кременчуці був один морг, а стане два. До чого це?

Марина Баніт 09 червня 2017 11:56 967 0

Сумнозвісний полтавський морг, що діє на території Кременчука та обслуговує населення міста та районів, прославився нелюдським ставленням до померлих – трупи складали там один на одного, а обслуговував заклад один працівник замість п'яти. Про це Програма Плюс повідомляла раніше.

Тож депутати вирішили, що на базі Придніпровської лікарні створять паталогоанатомічне відділення, яке буде підпорядковуватися місту.

Вже тепер начальник кременчуцького Управління охорони здоров’я на депутатській комісії просив виділити 135 000 гривень. Як він пояснив, це для старту: на медичні інструменти, одяг, тощо. Морг буде надавати повний обсяг послуг.

ПП "Медівайс" виїде з орендованого приміщення в Придніпровській лікарні, а на те, місце заїде комунальне паталогоанатомічне відділення.

Але депутат Іванян зазначив, що є ймовірність, що в місті так і залишаться два морги. Це може статися через те, що полтавські паталогоанатоми можуть не закрити своє відділення.

 Але це, за словами Іваняна, не стане проблемою – буде навіть краще. Один - призначений для всіх кременчужан та мешканців району, а в іншому обслуговуватимуть тільки  кременчужан.    

Теги: Морг

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 114 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 316 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 460 0