Новини з 1996 року

У Кременчуці буде «веселий» конкурс. Мер Малецький визначився з призначенням директорів шкіл

Олександр Курилов 19 травня 2017 11:51 759 0

Міський голова Віталій Малецький придумав спосіб, як нічого не змінювати в міській освіті, де гучні  скандали відбуваються кожні три тижні, натомість продовжувати розставлення своїх кадрів.

І перші такі будуть поставлені в гімназіях №6, 5, школі №2.

Про це йдеться у спеціальному розпорядженні міського голови Кременчука Віталія Малецького, яке має назву «Положення про конкурсну комісію для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності…»

За тим, що пропонується, – надалі в школах міста директорів призначатимуть за конкурсом. Але це буде особливо-спеціальний конкурс, який проводитиме спеціальна конкурсна комісія.

І склад її такий. Представник батьків учнів – один. Депутат міської ради – один. Натомість чиновників у цій справі буде аж семеро й одразу четверо представлятимуть міське управління освіти.

Про що слід додати – вже відомо, хто буде голова комісії. Ним автоматично, за рішенням мера Малецького, стане його заступник Ольга Усанова, яка опікується сьогодні в місті освітою та медициною.

Про що слід додати – це можливі доповнення.

Тож до складу цієї комісії з визначення керівників навчальних закладів можуть входити усілякі представники громадськості, однак на саме прийняття рішення вони не впливатимуть, як і можливі психологи, участь яких у цій справі теж не виключається.

Яким буде результат цих голосувань, певно, читачі з огляду на сам склад комісії розуміють не гірше репортера й можуть уявити, що буде насправді.  

А насправді у нас усе буде, як і раніше, – скандали, бійки, пошуки з поліцією зниклих у школах дітей, протести батьків і вголос оприлюднений висновок, що та чи інша дитина в навчальних закладах Кременчука – «дебіл». Але все це й так є без жодного конкурсу.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись