Новини з 1996 року

У Кременчуці буде нове комунальне підприємство. З назвою «Рога і копита». Про депутатський транзит

Олександр Курилов 13 липня 2017 18:32 1006 0

Депутати Кременчуцької міської ради наполягатимуть на черговій сесії, яка відбудеться 20 липня, створити ще одне комунальне підприємство, але цього разу «експедиційне» й транзитне.

Що саме кременчуцькі депутати будуть "транзитувати" і як – поки що невідомо нікому, але достеменно відомо, що транзит стосуватиметься автомобільної частини Крюківського мосту через Дніпро довжиною 1200 метрів…

Це сьогоднішнє засідання депутатської комісії  з питань законності та оприлюднена ініціатива сумновідомого (за своєю декларацією й справами)  кременчуцького депутата Головача.

Тема його промови – намагання дізнатися у заступника начальника УЖКГ міста Катерини Бутенко про те, що вже зроблено з організацією такого комунального підприємства.

Відповідь  – нічого не зроблено. Сама пропозиціяі з створення нового комунального підприємства з транзитування вантажів з правобережжя Кременчука на лівобережжя є не надто розумною.

Заява ж пана Головача, а він сьогодні є одним з головних аналітиків нашого мера Віталія Малецького, – тепер уже ціла фракція депутатів міськради займеться створенням комунального підприємства, яке опікуватиметься перевезенням вантажів по мосту через Дніпро.

Про що слід додати – ідея, хоч яка вона нерозумна, здається цікавою. Цікавою, перш за все, тим, що в нове комунальне підприємство можна призначити директора, купу його заступників і всі вони будуть отримувати заробітну плату з міського бюджету.

А далі ж цей транзитний принцип можна розвивати у Кременчуці до безкінечності.

Можна зробити депутатські транзити через усі містки та мости, що є в нашому місті, й на кожен з них призначити за кошти міського бюджету окремого директора.

Звісно, є й інший варіант – можна просто робити в Кременчуці нормальні дороги, аби  асфальт не тікав з-під коліс авто, як це є на зупинці транспорту «Міський  Палац культури». Тоді не тільки автомобілі, але й дощі не завдавали б великої шкоди нашим дорогам, як це є сьогодні.

Але кому це потрібно?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 637 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 855 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 1090 0