Новини з 1996 року

У Кременчуці боротимуться з вандалізмом: комунальники купляють напівпідземні смітники. Але мало

Валерія Макряшина 03 грудня 2020 13:05 477 0

Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628 назбирало трохи грошей для придбання сучасних напівпідземних контейнерів для збору твердих побутових відходів. Купляють їх лише шість штук. 

Відповідно до оприлюдненої на сайті публічних закупівель Prozorro інформації, за товар замовник пропонував 633 тисячі 420 гривень. Після проведення аукціону, в якому взяли участь лише два учасники, сума майже не змінилася.

Контейнери доставить у Кременчук фірма "Елкопласт Україна" з міста Житомира, яка є представником чеської компанії ELKOPLAST CZ s.r.o, що більше 15 років займається виробництвом металевих контейнерів різного об'єму, виробів зі склопластику і поліетилену високої щільності (HDPE). 

За контейнери ТОВ "Елкопласт Україна" отримає 633 тисячі 60 гривень. Таким чином вартість одного становить 105 тисяч 510 гривень. Їх фірма після укладання договору повинна передати комунальному підприємству до кінця цього року. 

Варто зазначити, що плани встановити такі сучасні контейнери в Кременчуці були давно, проте назбирати кошти на 6 контейнерів вдалося тільки зараз.  

Відомо, що контейнер має бути циліндричної форми і більша частина його повинна бути в землі.

Таким чином значна частина відходів зберігатиметься під землею, де температура залишається постійною, сповільнюючи розкладання відходів і зменшуючи запах. Також такі контейнери зводять до мінімуму доступ тварин до відходів та факт вандалізму, коли сміття розкидають недобросовісні особи в пошуках їжі чи одягу.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1486 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1557 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1480 0