Новини з 1996 року

У Кременчуці боротимуться з ротавірусною інфекцією. Дружина віце-мера Проценка ініціює

Олександр Курилов 04 травня 2018 15:21 1286 0

Депутати Кременчуцької міської ради затвердять спеціальну програму щеплення дітей віком від півроку від ротавірусної інфекції, що викликає в малюків серйозну діарею.

Відповідне рішення про затвердження такої програми на друге півріччя 2018 року виноситься на розгляд сесії депутатів Кременчуцької міської ради.

За тим, що пропонується, – депутати міськради терміново виділять на справу щеплення в другому півріччі цього року 984 тисячі гривень, що дасть можливість зробити профілактику для тисячі малюків, які досягли піврічного віку.

Виділених коштів вистачить, аби зробити дітям по два щеплення, вартістю 492 гривні кожне. Така справа для нинішнього покоління геть нова, бо раніше цих щеплень у нашому місті не робили.

Слід додати, що рішення про нову вакцинацію дітям Кременчука вводиться за ініціативи депутата міськради, заступника голови Крюківської адміністрації й дружини віце-мера Руслана Проценка – Зінаїди.

Причина – двійня родини, яка, слід розуміти,  на таку хворобу перехворіла.

Загалом ротавірусна інфекція вважається хворобою брудних рук. Однак насправді мова не про брудні руки, бо на таку інфекцію хворіють усі діти віком до 5 років.

Сама хвороба виникає за незрозумілим принципом і санітарні методи, як-то миття рук тричі, тут ні на що кардинально не впливають. Такий висновок – від кількості хворих дітей, яка однакова і для розвинених у санітарному відношенні країн, і нерозвинених.

«Програма плюс» бажає родині чиновників Проценків, аби їхні діти не хворіли й були здоровими, й вітає ініціативу Зінаїди Проценко, яка зіткнулася з проблемою й знайшла спосіб вирішити її для всіх кременчужан. Врешті-решт, таке в нашому місті спостерігається дуже рідко. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1291 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1959 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2511 0