Новини з 1996 року

У Кременчуці атовці намагаються продати отримані квартири

Альбіна Козлова 14 грудня 2018 16:00 1177 0

Кількість учасників АТО, які намагаються отримати дозвіл на продаж квартир, що профінансовані з міського бюджету, постійно зростає

Як стало відомо на засіданні міськвиконкому, після отримання прав власності на квартири, що були придбані за Програмою забезпечення житлом учасників АТО та членів їх сімей на 2017-2020 роки, їх власники звертаються до опікунської ради з проханням дати дозвіл на продаж квартир. За словами членів виконкому, кількість таких звернень постійно зростає. 

Також у місті орудують рієлтори, які спеціально збирають учасників АТО й готові вести відповідні розмови про такий собі "бізнес-проект", кажуть у міськвиконкомі.

Крім того, деякі представники громадських організацій раніше вже надавали рекомендації про застосування запобіжних заходів, щоб не використовувати цей механізм для перепродажу нерухомості. Однак зміни до рішення виконавчого комітету про заборону відчуження нерухомого майна, придбаного за вище зазначеною програмою, протягом певного часу так і не було внесено. 

Нагадаємо, що на засіданні комісії з формування списків за "Програмою забезпечення житлом учасників АТО" були затверджені списки тих, хто отримає житло найближчим часом, адже 380 тисяч гривень на фінансування програми з області вже надійшли.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись