Новини з 1996 року

У Кременчуці – амфітамінові страсті. Наркоманів під кайфом знаходять, а постачальників наркотиків - ні

Олександр Курилов 25 серпня 2018 13:13 2117 0

Патрульні поліцейські Кременчука повідомляють про чергового наркомана, якого їм вдалося знайти в житловому кварталі, що на проспекті Свободи.

Про це говориться в оприлюдненій правоохоронцями інформації щодо випадків, які сталися вчора.

«Особу з речовиною, схожою на амфетамін, виявили патрульні Кременчука, - зазначено в поліцейському повідомленні. - 24 серпня, близько 17-ї вечора, патрульні поліцейські отримали інформацію від громадян. Заявник повідомив, що в одному з дворів на проспекті Свободи перебуває чоловік, який, можливо, вживає наркотичні речовини.

Виїхавши за адресою, виявлено 34-річного чоловіка, при поверховій перевірці якого було виявлено білу кристалічну речовину, схожу на наркотичну.

Громадянина передали слідчо-оперативній групі Кременчуцького відділу поліції».

За цим можна вітати наших поліцейських, які вивезли наркомана під кайфом з-під будинку. Однак мова про амфетаміни й, вочевидь, 34-річний чоловік їх у когось купив і зрозуміло, що придбав наркотики в Кременчуці, але не в Полтаві.

А от у якій лабораторії ці амфетаміни виробляють і в якій квартирі ця лабораторія – ось на це запитання відповіді в інформації поліції немає.

І це погано.  Є лише написи електронних  адрес у Телеграмі на будинках нашого міста, де виробники наркотиків домовляються про їх продаж.

І зрозуміло - наступним хтось знову винесе труну на площу Перемоги з написом, що наркотики поширюють працівники міського відділу поліції. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2609 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3070 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3512 0