Новини з 1996 року

У Кременчуці активно встановлюють теплові лічильники. Про енергозбереження

Валерія Макряшина 12 лютого 2019 10:45 608 0

Зменшити споживання енергоносіїв на території міста Кременчука на 20% та зменшити викиди парникових газів в атмосферу за останні два роки таки вийшло. 

Про це сьогодні, 12 лютого, на засіданні Дорадчого комітету щодо впровадження енергетичного розвитку Кременчука повідомила начальник відділу енергетики та енергоменеджменту міськвиконкому Тетяна Андрієвська.

За її словами, порівняно з 2016 роком у Кременчуці було зменшено енерговитрати на 20-22%.

Загалом спеціалісти працюють за чотирма програмами. Одна з них стосується будинків, як житлових, так і громадських. У більшості з них проведено ряд спеціальних заходів, які спрямовані на економію енергії. Зокрема були замінені лампи розжарювання на енергозберігаючі (23 064 шт). Також у навчальних, комунальних та житлових будівлях замінені вікна зі звичайних на металопластикові (в лікарні "Кременчуцька", в дитячих садках № 12, 26, 59, 60, ЗНЗ №6), встановлені утеплюючі двері тощо. Також у низці закладів проведені ремонти покрівель, утеплені трубопроводи, замінена система опалювання тощо. 

Зокрема деякі кременчуцькі дитячі садки вже мають новий шатровий дах з утепленням (ДНЗ № 10, 28, 64), нові автоматизовані бойлери гарячої води (ДНЗ № 3, 35), у дитячому садку № 33 замінено 26 радіаторів.  Самі ж бойлери були власноруч встановлені майстрами з Департаменту освіти. 

Також у Кременчуці було встановлено два індивідуальних теплових пункти (у ДНЗ №32 та в будинку на вулиці Івана Мазепи). 

"Це найсучасніше обладнання, яке дозволяє інтерактивно управляти системою опалення всередині будинку. Це дуже зручно", - додала Андрієвська. 

 

 

Один із секторів роботи спеціалістів - це багатоквартирні будинки. Там за рахунок коштів з місцевого бюджету та коштів із теплих кредитів провели низку заходів. Зокрема утеплені зовнішні стіни та встановлено аж 39 ІТП (індивідуальних теплових пунктів). Також у будинках була замінена система освітлення, здебільшого в місцях загального користування.

Також на засіданні пролунала важлива інформація стосовно загальнобудинкових теплових лічильників. Наразі в Кременчуці їх уже встановлено 815. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись