Новини з 1996 року

У Кременчуці активісти лишають без заробітку наркоторговців - замальовують рекламу наркотиків

Марина Баніт 26 березня 2018 09:59 617 0

Нещодавно міський голова Віталій Малецький повідомив під час апаратної наради присутнім, що по місту невідомі розписують стіни будинків посиланнями на канали наркоторговців у Телеграм.

- Усі знають, тільки поліція не знає, - підсумував тоді міський голова.

І ось уже днями в соціальній мережі Фейсбук з’явився пост:

«Сьогодні хлопці з Нацдружин у центральній частині міста помітили та замалювали написи з посиланням на Телеграм-канал, подібні канали дуже часто використовують для безконтактного продажу наркотичних речовин. 
Прохання до жителів нашого міста: якщо у ваших районах є подібні написи, не лишайтеся байдужими та повідомляйте нам. Давайте разом робити наше місто безпечнішим».

У соцмережі активісти залишили свій телефон та електронну адресу.

На фото, яке вони вказують, видно, що активісти закреслюють адресу, лишаючи «Телеграм», і натомість пишуть свій знак.

Це в одних викликало прості слова: «Молодці!» Інші ж висловлювали думку, що активісти мали б зафарбувати стіни, а потім вночі вистежувати, коли наркоторговці прийдуть знову стіни обмальовувати.

Дехто припустив, що якби символи просто замалювали, то наркоторговці та користувачі не зрозуміли б, що в місті знають про їхні «темні справи».

Людмила Заиченко Наркотики розповсюджуються майже вiдкрито, для пiдлiткiв велика спокуса зайти в Телеграм чи iнший месенджер, на жаль, це факт. Держава для боротьби з цiєю заразою нiчого не робить, це теж факт. Тож якщо це лайно буде зникати з фасадiв та парканiв, нiхто, крiм наркоторговцiв, перейматися не буде.

Сподіватися лишається, що поліція таки добереться до наркоторговців. Хоча роками чомусь у правоохоронців ловлять лише дрібних осіб з наркобізнесу. Натомість наведення порядку в цьому питанні масово і результативно лишається омріяним.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись