Новини з 1996 року

У Кременчуці – повернення туристів з Амстердаму, лютий масковий треш і фото масок в газеті мера

Олександр Курилов 26 березня 2020 08:50 510 0

У Кременчуці сьогодні – новий коронавірусний день, за яким у нашому місті - великі зміни.

Перша така від міського голови Малецького – до Кременчука вчора повернулися місцеві туристи, які були в Амстердамі. Ці люди прилетіли в Київ літаком, у якому були інші пасажири, вже хворі на коронавірус.

Тож мешканців нашого міста, що повернулися з Нідерландів, відправили в їхні хрущовки на самоїзоляцію. Тестів на коронавірус цим громадянам ніхто не робив, бо ознаки хвороби були відсутні.

Яка в кременчуцьких умовах може бути самоізоляція в одно- та двокімнатних прохідних квартирах – кожен на це запитання відповість сам.

А інше, що є в нашому місті, – в Кременчуці відсьогодні діє суворий масковий режим. За тим, що прийнято місцевими чиновниками, – без масок мешканців не пустять у громадський транспорт і не дозволять увійти в магазин.

Відомо, що свій крок назустріч людям, щоб захистити жителів від інфекції при дефіцитних масках, зробив наш міський голова Віталій Малецький.

Наш мер у своїй газеті  «Кременчуцькі новини» оприлюднив фото таких масок й інструкцію, як виготовити захисний засіб вдома.

Також міський голова, який сьогодні з'явиться перед нами в образі «майже медика», запровадив місцевий конкурс із назвою «Покажи свою маску».

Щодо централізованої купівлі захисних засобів хоча б для багатодітних родин нашого міста, то на такі кроки наш мер не йде.

Не йде, бо вважає що в цій справі вистачить і його безкоштовної газети, з якої теж можна вирізати паперову маску.

Останнє від наших чиновників – вчора вони зробили  тест одному пацієнту, який лікується від запалення легень.

Усього таких хворих – 72.

Щодо ситуації в Україні, то мова йде про різке збільшення хворих на коронавірус. Таких  - 140 осіб і різкий спалах пояснюється тільки одним – в Україну повернулися громадяни, які були в Європі. 

Ніхто тестів цим людям не робив і на обсервацію на два тижні, а ми пам'ятаємо, що було в Нових Санжарах, не розміщав. Натомість громадян відпустили на самоізоляцію, яка в наших житлових умовах просто неможлива.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 550 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 817 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 879 0