Новини з 1996 року

У Кременчуці - вже завтра масковий режим. Жителям роздадуть фото масок – міський голова Малецький

Олександр Курилов 25 березня 2020 12:00 666 0

У Кременчуці з завтрашнього дня – суворий масковий режим. Зміст такого режиму – на вулиці йти без маски можна. Але коли людина входить у магазин, маршрутне таксі, аптеку…, то вона повинна надіти цей дефіцитний предмет на своє обличчя.

Вводиться такий режим для того, щоб у місцях загального користування зменшити ризик підхопити інфекцію.

Відповідне нагадування про те, що завтра всі жителі міста будуть виглядати по-новому, оприлюднив зранку міський голова Віталій Малецький.

Мова про сьогоднішнє засідання міськвиконкомівського коронавірусного штабу, де було наголошено, що завтра зранку всі магазину почеплять на свої двері оголошення червоного кольору, зміст яких – вхід без маски заборонено.

Текст оголошення зі встановленим шрифтом можна буде скачати з файлообмінника Кременчуцької міськради. Але це ще не все, бо саме оголошення стосується закладів торгівлі.

Друга частина в цій справі – це люди й самі захисні маски, які сьогодні є дефіцитом №1 не тільки в Кременчуці, але й в Україні теж.

І тут наш міський голова сказав, що зробить людям подарунок – його газета «Кременчуцькі новини», на яку з міського бюджету виділяють майже десять мільйонів гривень і яку учні шкіл розносять під час карантину по поштових скриньках, оприлюднить фото цих масок та інструкції, як таку маску зробити самому вдома.

Зрозуміло, що це справді гідний і найбільш цинічний подарунок Віталія Малецького людям, коли замість масок, якими наш мер мав би забезпечити людей, хоча б тих же пенсіонерів, він роздаватиме всім фото цих захисних масок.

І слід так розуміти – у випадку ускладнень, коли людям ні з чого зробити собі захист, такий можна буде зробити з газети міського голови, головне – щоб там був портрет нашого градоначальника.

Останнє, й це слід пам’ятати, - без маски, зробленої самотужки хоч із марлі, хоч із газети нашого міського голови Віталія Малецького, – вас не пустять ні в магазин, ні в транспорт. Тож будьмо уважні – тримайте видання мера в сумці разом із ножицями та тюбиком клею, щоб швидко перед закладом торгівлі склепати собі захисний засіб.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 479 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 722 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 749 0