Новини з 1996 року

У Кременчуці - вічне дитинство. Комунальники – як няньки для мера Малецького і віце-мера Проценка

Олександр Курилов 25 квітня 2017 12:45 1102 0

У Кременчуці сьогодні зранку в центрі міста  – ліквідація наслідків рекламної акції керівників нашого міськвиконкому.

Зміст ліквідації наслідків – дві бригади працівників комунального підприємства «Міськсвітло», які в робочий час мають займатися освітленням вулиць та нормальною роботою світлофорів, замість своєї роботи сьогодні чистили дерева від пасхальних крашанок.

Усе відбувалося на площі Незалежності, а для того, аби можна було залізти вгору й зняти такі крашанки, працівники «Міськсвітла» підігнали одразу два підйомники.

Тож уся бригада електриків дружно знімала з дерева пасхальні яйця, які туди перед цим повісив мер міста Віталій Малецький, віце-мер Руслан Проценко та неформальний міністр культури Кременчука, діджей Андрій Редькін.  Перед Пасхою у них була акція - "Пасхальне дерево". Тепер уже комунальники проводять після чиновників акцію "післяпасхальне дерево".

Далі ж можна сперечатися, що репортер ставиться до цього упереджено й з електриками нічого такого не сталося, якщо організатори дійства все покинули. Все ж таки – рекламна акція міськвиконкому.

Втім є й інша точка зору й вона, здається, з дитинства.

І мова тут – якщо дитина грається з іграшками, різними ляльками й машинками, то зазвичай дорослі кажуть, аби потім малюк усе складав на місце.

До такого привчали нас і до цього дітей уже ми привчаємо з дитинства. Інакше вдома завжди буде безлад, а батько й мати тільки те й робитимуть, що наводитимуть після свого чада порядки.

Чому в цьому випадку все інакше й уже за дорослими дітьми, нашими  керівниками міськвиконкому,  мають ходити бригади комунальників по сім чоловік у кожній, аби навести лад, – у репортера немає відповіді на це запитання.

Є лише одне: розуміння, якщо людина щось робить, то вона має або не братися, або доводити все до кінця. Все ж не 10-річні діти.

І це стосується всіх: і мерів, і міністрів кременчуцької культури.

Бо в іншому випадку з нами щось не те відбувається.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1385 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2376 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2999 0