Новини з 1996 року

У Кременчуці - педагогічне фаєр-шоу. Директор ЗОШ №1 Яшина проти депутата Сідерки. Купуємо попкорн!

Олександр Курилов 24 травня 2018 10:08 1934 0

Надалі є відповідь на запитання, чому мешканцям Кременчука геть не потрібен футбол, цирк, театри та концерти. Й мова тут не лише про те, що в нашому місті не вистачає цікавих видовищ.

Навпаки, хто б що не казав, але видовища в нас є і будуть на першому місці. Й найближче таке – педагогічно-депутатське. А що саме буде й чому слід терміново бігти в магазин і купувати попкорн – розповіли вчора на засіданні депутатської комісії з питань законності.

Тож нас усіх очікує фундаментальний педагогічний скандал, назва якого "Директор школи проти депутата міськради". У ролі директора виступає керівник ЗОШ №1  Людмила Яшина. Вона написала в прокуратуру заяву про вчинення злочину депутатом Кременчуцької міськради Тетяною Сідеркою.

Зміст злочину – депутат прийшла в школу з журналістами, аби подивитися, чим годують дітей.

Тож уже відомо, що місцева прокуратура, бо іншої  роботи в неї немає, таку заяву про злочин прийме й кримінальне провадження відкриє.

Також цю заяву розглянуть депутати Кременчуцької міськради й очікується, що голоси в цьому випадку розділяться – одні вболіватимуть за директорку школи, інші - за депутата й усе це транслюватиметься  у прямому ефірі.

Репортери «Програми плюс» теж візьмуть участь у заході, бо нам цікаво, що (не хто) в цьому випадку переможе.

Тож ми ставимо на перемогу всіх одночасно й готові прийти з поп-корном у Кременчуцьку міську раду, аби подивитися на міські владно-педагогічні будні.

Фото – з Інтернету. У цьому випадку воно найкраще відображає події, які відбудуться.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись