Новини з 1996 року

У Кременчуці - майже депутатське прання дитячої білизни в дошкільних закладах. Коштує дорого

Валерія Макряшина 23 січня 2020 15:41 766 0

Обирай наших? Кременчуцькі дошкільні навчальні заклади оголосили 2020 рік роком великого прання. 

Відповідно до оприлюднених на сайті відкритих закупівель Prozorro даних, на 15 годину 23 січня вже сім кременчуцьких дитячих садочків оголосили про намір укласти договір на послуги з прання білизни зі столично-місцевою фірмою ТОВ "Вайт Преміум".

Так наволочки, простирадла, які є в дитсадках №№1, 2, 3, 5, 35, 79 та 80, прасуватиме фірма колишньої дружини нинішнього депутата Кременчуцької міської ради Дениса Терещенка - Лариса Білявська, яка прописана в Максимівці, що також підтверджує її причетність до Кременчука.

 

На фото: Лариса Білявська - одна із власниць фірми-переможця з надання послуг прання і водночас колишня дружина депутата міськради Дениса Терещенка

 

 

Сума в договорах різна, залежно від ваги самої білизни. Ціна прання кілограма білизни становить 31 гривню. Але якщо зібрати всі 7 договорів, то тільки за сьогодні фірма ексдружини депутата Дениса Терещенка заробила 1 мільйон 118 тисяч 445 гривень. 

І це ж ще не всі садочки в Кременчуці. Черга за іншими й тут можна припустити, що керівництво всіх інших дитячих садочків утримається від вибору іншого підрядника й переможцем визнає це ж ТОВ "Вайт Преміум". 

І тут можна лише порадіти за Ларису Білявську, яка отримує підряди, та поспівчувати Денису Терещенку, який задовольняється лише кількома тисячами, заробленими офіційно на власному підприємстві.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 111 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3805 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 168 0