Новини з 1996 року

У Кременчуці - два суботники. Один учнівський. Другий – батьківський. Шаповалов вирішив. Мер оголосив

Олександр Курилов 03 березня 2016 15:38 911 0

Про суботник для батьків

23 квітня, якраз до дня народження Леніна (146-а річниця), у Кременчуці буде суботник, який міська влада приурочує до існуючих традицій.

Про те, що суботники в містах та селах України проводять усі, але у Кременчуці це роблять по-особливому, сьогодні  у міськвиконкомі на нараді комунальників розповів міський голова Віталій Малецький.

Тож, відповідно до оприлюдненої інформації, мерія міста утворює спеціальний штаб.

Керівник цього штабу – перший заступник міського голови Володимир Пелипенко проводитиме також структурні штабні засідання – окремо для закладів освіти і окремо для закладів медицини.

Одночасно участь в організації суботника для дорослих візьмуть районні адміністрації.

Тож перші ознака суботника – усі працівники комунальних підприємств перейдуть 1 квітня на літню форму одягу і всі одягнуть новий спецодяг.

За словами мера Кременчука Малецького, у проведенні цього суботника, в якому мають взяти участь дорослі кременчужани, будуть нові елементи. Що це за елементи, мер не уточнив.

Про суботник для дітей

Це другий суботник, який теж буде проведено до 1 травня, але участь у ньому братимуть діти – учні всіх кременчуцьких шкіл та студенти. Відповідне оголошення з цього приводу зробив міський голова Віталій Малецький і, за його словами, у проведенні такого заходу будуть зміни.

Головна з них – цього року діти прибиратимуть також сквер імені Котлова. Для такого задіють учнів навчальних закладів правобережжя Кременчука.

Щодо інших напрямків прибирання для дітей, то такими стануть набережна Дніпра та окремо - парк Воїнів-Інтернаціоналістів.

Про що слід додати, так це про кошти. Такі на проведення двох суботників, у розмірі  по мільйону гривень, у міському бюджеті передбачено. Окреме фінансування – у дні суботників будуть саджати дерева.

А от на запитання:чи будуть учасники прибирання фарбувати все у фіолетовий колір, а окремо – огорожі кладовищ Кременчука пофарбують у колір державного прапора, відповіді ще немає.

Останнє, про що слід сказати, – кронування дерев розпочнуть у березні, а дерева у фірми «Гарді» купуватимуть у квітні й тоді ж розпочнуть їх саджати.

 

 

Теги: Політика КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 184 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 358 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 604 0