Новини з 1996 року

У Кременчуці - біда. Міський голова Малецький не переміг у нафталіновому конкурсі «Людина року»

Олександр Курилов 25 березня 2018 10:42 2405 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, який вчора чотири години поспіль просидів у Київській опері на бізнес-конкурсі з визначення «Людини року», так і не отримав довгоочікувану медаль на груди.

І в цьому нафталіновому конкурсі серед чотирьох мерів України, які боролися за цяцьку на піджаку, яка з почесною грамотою додавалася до звання «Людини року»,  взагалі, здається, переможців не було з самого початку.

Не було, хоча в кожного з учасників – конкурентів нашого мера з Чернігова, Борисполя, Білгород-Дністровського є свої досягнення.

Тож якщо кременчуцьке  досягнення, з яким Віталій Малецький їхав здобувати звання кращого мера в Україні,  вагоме, й мова тут про масове отруєння учнів у школі (все ж таки - понад дві сотні дітей), то в його суперників теж було чим похвалитися.

Найближчий конкурент мера Малецького – міський голова Чернігова Атрошенко мав у кишені протокол від НАБУ про конфлікт інтересів при голосуванні на сесії в питаннях свого тестя й це теж - важливо

А вже в мера Борисполя, який теж змагався в досягненнях, в активі дві великі калюжі в центрі міста, які вже увійшли в тамтешню історію, бо справжні моря.

Натомість у мера Білгород-Дністровського в активі – поїздка в США, причому не по справах міста чи його мешканців, а просто так. Просто так, аби повідомити, що ось була.

Звідси й повна тиша про переможців цього конкурсу як в Україні, так і в Кременчуці та всіх інших містах.

Нічого про цей конкурс не пишуть і найближчі соратники нашого Віталія Малецького. Мовчить віце-мер Усанова, мовчить директор школи №6, де отруїли дітей, мовчить радник мера й депутат Ульянов і зберігає спокій заступник міського голови й головний контролер  Фейсбуку Руслан Проценко.

Прикро, що наш мер Віталій Малецький у цьому нафталіновому конкурсі з визначення «Людини року» не визнаний переможцем.

Усе-таки він старався.  Величезні гроші за участь у цьому  комерційному конкурсі заплатив, на телебаченні виступав. Однак життя вирішило все по-іншому.

Тобто не життя вирішило, а директор школи №6 вирішила й не тільки вона одна.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись