Новини з 1996 року

У Кременчуці 4 в'язнів-втікачів влаштували перестрілку на воді. Всіх затримано із залученням авіації

Марина Баніт 07 червня 2018 16:13 1961 0

"У Кременчуці відбулися моторошні події. З в'язниці втекли четверо в'язнів. Виявилося, що вони були озброєні. Тож поліція розпочала спецоперацію з перехоплення. Підозрілих осіб на воді побачили працівники рибної інспекціїї, які викликали поліцію. Поліція залучила вертольот та водні катери". Саме така легенда була на сьогоднішніх навчаннях у  Національної поліції Кременчука.

На захід прибули начальник поліції Кременчука Віталій Ботвина та заступник начальника обласної поліції Денис Захарченко. 

Штурмом брали величезну баржу в рамках навчання. Злочинці відстрілювалися! Вертольоти спустили на баржу спецпідрозділи, й злочинців захопили.

В операції було задіяно 18 осіб. Метою операції було відпрацювання спільної взаємодії між підрозділами. Керівництво оцінило злагодженість дій на відмінно.

Як стало відомо, в житті Кременчука такі гучні операції проходять нечасто. Вони, як правило, непримітні. Останній приклад був місяць тому, коли накрили наркоторговців. У приміщення правоохоронці потрапили через вікна та без попередження.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1151 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2150 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2768 0