Новини з 1996 року

У Кременчуці – 25 нових агітаторів-інспекторів з благоустрою. Усміхніться – вас фотографують для штрафу

Олександр Курилов 19 липня 2016 16:07 731 0

Надалі справа благоустрою у нас розквітне з неабиякою силою, й наше місто набуде нових й небачених рис. Або нових і небачених штрафів, стягнутих з людей похилого віку, що вже було не так давно.

Причина – у Кременчуці з учорашнього дня з’явилися нові 25 інспекторів з благоустрою. 15 з них працюватимуть в Автозаводській районній адміністрації й 10 – у Крюківській.

Молоді хлопці та дівчата, які з третього разу спромоглися отримати відповідне посвідчення, відтепер перебувають на бюджетному фінансуванні й виконуватимуть визначену для них роботу.

Вона ж така.

Перша справа для цих кадрів з районних адміністрацій, утворених мером Малецьким,  – підготовка до наступних виборів.

Тобто інспектори мають стати також агітаторами на випадок оголошення дострокових виборів до парламенту й спрямованість їхньої партійної роботи – за нардепа Шаповалова.

Щодо другої ділянки роботи, за яку платитимуть уже офіційну зарплату, – це контроль за благоустроєм або складання протоколів зі штрафами проти громадян, якщо буде така нагода.

Звідси й рецепти протидії таким заробітчанам з дорогими планшетами та фотоапаратами, які вже з цього тижня мають вийти на вулиці приватного сектора, аби виховувати людей.

Тож порада від юристів така.

Перше – з цими «районними» інспекторами-агітаторами краще не розмовляти взагалі. До того ж їм не слід дозволяти фотографувати свої приватні подвір’я. Ігноруйте цих заробітчан і вам нічого за це не буде.

Щодо фотографування, то цього не слід дозволяти, бо невідомо, в які саме руки потраплять фото ваших садиб, парканів, вікон, і для того, аби не мати потім проблем з можливим пограбуванням.

Тож найкращий вихід – просто ігнорувати. Хочуть новоспечені чиновники скласти протокол  – то мають прийти з правоохоронцями, а не просто показувати кременчужанам свою самодіяльність та посвідчення невстановленого зразка, про що в законодавстві немає жодної згадки.

Про що слід додати – так це про повну кількість таких чиновників у Кременчуцькій міській владі. Відтепер їх буде всього 33 особи – 25 в Автозаводській та Крюківській районній адміністрації й ще вісім – безпосередньо у міськвиконкомі.   

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 93 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 223 0
Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО 358 0