Новини з 1996 року

У Кременчука – погана карма. ПЕВНО, НЕ БУДЕ У НАС НІ «УКРТАТНАФТИ», НІ «УКРТРАНСНАФТИ»

Олександр Курилов 26 серпня 2015 14:07 1075 0

Економічна ситуація у нашому місті погіршується й не виключено, що погіршиться ще, але через погану роботу нашого нафтопереробного заводу. Кому від цього буде краще – «Придніпровським магістральним нафтопроводам», працівники якого перекачують нафту на Кременчуцький НПЗ, чи самим нафтопереробникам, які цю нафту переробляють, поки що  незрозуміло. Але, як на репортера, – все у нашому місті йде до великої кризи.

Це сьогодні виступ заступника голови правління ПАТ «Укртатнафта» Олексія Плакасова  перед депутатами міськради, в якому він пояснював, чому колектив «Укртатнафти» пікетує підприємство «Укртранснафти» - Придніпровські магістральні нафтопроводи. За словами керівника нафтопереробників, причина – в підвищенні тарифів на прокачування нафти по трубах на переробку.

«Можна піднімати тарифи на 15-20 відсотків, але в сім разів – це незрозуміло», - зазначив нафтопереробник.

Зворотного слова, у якому вже депутат міськради й керівник Придніпровських магістральних нафтопроводів Віталій Величко мав розповісти про підвищення вартості зберігання нафти для «Укртранснафти», - не пролунало.

Як на репортера, йде війна між нафтопереробниками та нафтоперекачувальниками за тарифи та все інше.

Якби ці підприємства, де керівники ворогують один з одним, розташовувалися в іншому місті України, то для нас проблем би не було.

Однак гірше, що й одні, й інші – знаходяться у Кременчуці. Й прогнозний результат їхньої війни – поганий, між іншим, для обох. Якщо зупиниться «Укртатнафта», то зупиниться й «Укртранснафта» теж, що в принципі нікому не потрібно.

Вихід тут тільки один – учасники цих пікетувань мають сісти за стіл і домовитися. От тільки хто їх усіх за цей стіл посадить?

 

 

Теги: Укртатнафта УкртранснафтаПолітика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1237 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1890 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2385 0