Новини з 1996 року

У Кременчук повернули спорт, але під запис у журнал. Із фітнесом і басейнами доведеться почекати

Артем Кузьменко 26 травня 2020 17:40 356 0

Також поки що закрили дитячі кімнати, спа-зони і заклади, які надають послуги з масажу. “Під запис”, тому що після перевірки температури всім учасникам занять висновок про це мають зробити в журналі.

Сьогодні, 26 травня, в Кременчуці провели засідання надзвичайної протиепідемічної комісії. Члени комісії обговорили питання повернення спорту.

Оскільки в нашому місті діє адаптивний карантин, вирішили відновити роботу закладів фізичної культури і спорту та проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів.

Уже з першого червня до Кременчука повернуться заклади, в яких можна підтримувати себе в формі, чого так не вистачало мешканцям міста якраз перед початком літа та можливого відкриття пляжів. Також можна проводити спортивні заходи, зокрема — аматорський турнір із футболу, який пройде в нашому місті вже незабаром. Звісно ж, із дотриманням деяких вимог, зокрема — ліміту в 50 учасників і обов’язково без глядачів.

 

Читайте також: У Кременчуці стартує аматорський футбольний турнір

 

Але відкрили не все — досі під забороною фітнес-бари, басейни, спа-зони, дитячі кімнати і заклади, які надають послуги з масажу. Тобто закрили найбільш контактні місця.

Натомість ті заклади, які відкривають, хочуть обмежити. Ось чого не можна робити в період адаптивного карантину, тобто щонайменше до 22 червня:

- проводити групові навчально-тренувальні заняття для понад 10 осіб та інші групові заняття, що передбачають безпосередній фізичний контакт;

- проводити групові навчально-тренувальні заняття для дітей віком до 14 років;

- одночасно використовувати багатофункціональні тренажери кількома учасниками навчально-тренувальних занять.

Інші обмеження в спортивних закладах Кременчука:

- перед початком занять та заходів необхідно провести температурний скринінг учасникам та працівникам, а після цього записати результати у відповідні журнали;

- в залах для індивідуальних занять може бути не більше 1 людини на 10 квадратних метрів, для групових і командних — не більше 1 людини на 5 квадратних метрів (але не більше 10 людей у групі);

- на вході до спортивних споруд мають обладнати місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками і поставити урни для утилізації засобів індивідуального захисту;

- необхідно обмежити одночасне використання роздягалень та душових кабін на рівні не більше 50%;

- працівники закладів обов’язково мають бути в масках або респіраторах та одноразових рукавичках;

- ці ж працівники мають проводити дезінфекцію та вологе прибирання в приміщеннях не рідше, ніж кожні дві години і відразу після закінчення заняття або заходу.

Тож у Кременчук повертається спорт, але, звісно ж, із карантинними обмеженнями.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 978 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1818 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 841 0