Новини з 1996 року

У кого з чиновників якого розміру зарплата і чому мер Малецький цурається доходів керманичів?

Марина Баніт 14 листопад 2017 13:50 1899 0

Чи то через те, що заробітна плата в міського голови дуже маленька, чи тому, що вона в нього дуже велика, але мер соромиться своїх офіційних доходів. Також він цурається й доходів своєї команди. Тож йому навіть приходиться виправдовуватися.

Загалом усі в найближчому оточенні  мера не бідують. І це тільки якщо уявити, що заробітна плата нашого мера та чиновників – це єдиний їхній прибуток.

Отже, до редакції "Програми Плюс" надійшли листи з виконавчого комітету та з фінансового управління, які є відповіддю на запит Оксани Піддубної про те, які заробітні плати отримали міський голова та його заступники у 2017 році.  

А звідси цифри та прізвища.

Тож міський голова, за версією "Програми Плюс", - безперечно найвпливовіший і найбагатший чоловік у міськвиконкомі серед творців історії Кременчука. 

І лише 12 тисяч гривень відривають заступника міського голови Декусара від першого місця. А Юрію Гриценку не вистачає 15 тисяч до мерських доходів. Чоловіки єдину жінку у своєму оточенні  відтіснили далеко назад. Вона аж на 40 тисяч гривень напрацювала менше, ніж лідер таблиці. Але хоча б один знайшовся джентльмен, який  пропустив даму вперед - пан Кравченко. Заробивши на 20 тисяч менше, ніж Усанова, Кравченко вберіг її від ганебного останнього місця. Тож міський голова, за версією "Програми Плюс", - безперечно, найбагатший чоловік у міськвиконкомі.

А висновок про те, що міському голові соромно за свою офіційну заробітну плату та своїх колег  можна зробити з роз’яснення, про яке ніхто не питав, але мер у своїй офіційній відповіді додав виправдання:

«Додатково повідомляємо, що заробітна плата міського голови та заступників у середньому за місяць у розмірі 20-40 тисяч гривень  є звичайною практикою в Україні та зустрічається в багатьох містах, зокрема в м. Черкаси, Чернігів, Дрогобич, Горішні Плавні, Кривий Ріг, Луцьк, Новоград-Волинський, Радомишль та інших».

Цікаво, а скільки ж офіційно отримує та особа, яка заправляє усіма фінансами в місті, – Тетяна Неіленко (заступник міського голови, начальник фінансового управління)?

Січень 23050,03

Лютий 23050,03

Березень 23103,47

Квітень 23103,47

Травень 20953,83

Червень 29771,95

 Липень 14941,72

Серпень 49072,86

Вересень 25140,01

Разом пані Неіленко отримала за 9 місяців 232187,37 гривень. Тож хто нормально заробив, так це головний фінансист. Бо, що б не робив міський голова та його команда, але треба ще вміти та знати як, що і куди рознести по фінансових звітах, щоб усі були задоволені, а податкова, поліція та прокуратура не ганялися за всіма з питаннями. Тож за таких умов знову лишається відкритим питання: хто найвпливовіша та найбагатша людина за версією "Програми Плюс"?

Особливо, якщо припустити, що це єдині доходи в наших чиновників. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1331 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2323 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2943 0