Новини з 1996 року

У кого й про що запитувати? Інструкція. Мер Кременчука перерозподілив обов’язки між заступниками

Олександр Курилов 29 грудня 2015 10:27 2318 0

Міський голова Віталій Малецький відповідатиме за все, а його заступники, включно з секретарем міськради, працюватимуть за окремими напрямками.

Це міський голова Кременчука Віталій Малецький визначився з повноваженнями батьків міста й записав у своєму розпорядженні, за що той чи інший заступник відповідає.

Хто забезпечує відкритість Кременчука  й  любить депутатів?

1. Секретар міськради Юрій Гриценко відповідає за депутатів міськради та роботу з ними.

Ще – відповідає за спілкування влади з громадськістю та релігійними конфесіями.

Випробування спілкуванням з останніми секретар міської ради вже пройшов – проігнорував для початку місцеву громаду УПЦ КП.

Тепер, наскільки можна зрозуміти, цей чиновник робить «відкритою» місцеву владу.

Для початку пан Гриценко зробив усе, аби репортери «Програми плюс» не могли брати з міськвиконкому результати поіменного голосування депутатів на сесіях міськради. Це – відкритість.

 

Головний "піарник" міської влади - Юрій Гриценко.

 

2. У першого віце-мера запитуй  про нові робочі місця й роботу заводів.

Натомість перший віце-мер Кременчука Володимир Пелипенко відповідатиме у міськвиконкомі за економічні питання.

Тож саме у цього чиновника слід запитувати про програму розвитку міста й створення нових робочих місць.

Зокрема, у Володимира Пелипенка можна буде запитати: чому у місті таке велике безробіття й де кошти, отримані від здачі в оренду міських зупинок під продуктові магазини?

А ще, враховуючи, що новий перший віце-мер прийшов у міськвиконком з реклами й раніше саме він опікувався рекламними тумбами на зупинках тролейбусів, можна, якщо це цікаво, запитувати Володимира Пелипенка про рекламу.

Тільки чомусь здається, що це питання у наших читачів зацікавленості не викличе.

Ще в обов’язках першого віце-мера – плани зі встановлення кіосків для місцевих підприємців й інші приємні бізнесові речі, зразка контролю за ресторанним господарством Кременчука.

 

Головний по економіці Кременчука у виконкомі - Володимир Пелипенко.

 

3. Не знаєш, чому сміття на вулиці й немає маршруток,  – звернись до Декусара

Заступник міського голови Валерій Декусар тепер відповідатиме за три напрямки. Перший – УЖКГ, другий - транспорт. Третій – утеплення наших будинків, які є в комунальній власності. Тож усі запитання – чому у маршрутних таксі водії відмовляються перевозити пільговиків, чому вулицями міста літає сміття, коли влада утеплюватиме ту чи іншу п’ятиповерхівку  й що у нас із надзвичайними ситуаціями, – компетенція саме цього чиновника.

 

Головний "шанувальник" журналістів - Валерій Декусар

 

4. Хочеш будівництва  й землі – йди до Дмитра Кравченка

У заступника міського голови Дмитра Кравченка – велике полегшення. У нього розпорядженням міського голови Малецького відібрали контроль над торгівлею (це передано першому віце-меру Пелипенку), але залишено все, що стосується законного й незаконного будівництва.

Відповідно, Дмитро Кравченко єдиний у Кременчуці, хто знає відповідь на запитання: для чого місту рекордний фонтан у парку "Придніпровський" і він же знає відповідь на запитання: коли відремонтують дорогу на Молодіжному й коли все-таки завершать ремонт міського краєзнавчого музею? 

 

Головний по будівництву - Дмитро Кравченко.

 

5. Чому таке дороге лікування – запитуй у віце-мера Усанової

Перший віце-мер Кременчука з гуманітарних питань Ольга Усанова, у свою чергу, тепер відповідатиме за всю міську медицину, освіту та виховання молоді. А з Нового року у заступника міського голови Усанової додасться опіки над ПТУ міста.

Запитання, які цікавлять читачів найбільше, – чому лікування для пенсіонера в перший тиждень у Першій міській лікарні коштує 5 тисяч гривень, звідки такі благодійні внески в школах, – виключно її компетенція.

Питання ж репортера з цього приводу таке: цікавить діагностика в міській медицині, яка у нас стала платною і приватною. Лікування у нас теж стало платним і що скаже з цього приводу перший гуманітарний віце-мер?

 

Віце-мер Ольга Усанова, по якій складено протокол за те, що голосувала сама за себе у виконкомі.

 

6.Культура і спорт – справа наймолодшого й другого гуманітарного віце-мера.

Руслан Проценко, історія потрапляння якого у виконком дуже цікава і який займає посаду другого віце-мера з гуманітарних питань, у свою чергу опікуватиметься спортом та культурою. Зокрема – народною творчістю.

А в проміжках часу від такої важкої роботи цей чоловік опікуватиметься питаннями ЗМІ.

Певно, саме в його завданнях оприлюднення настанов журналістам, як їм писати про міську владу правильно. Однак через неймовірну зайнятість другий гуманітарний віце-мер до справи ЗМІ не дійшов.

 

Руслан Проценко, який голосував сам за себе та "посилає" громадських активістів

 

7. У кого й запитати нічого?

У міському виконавчому комітеті є такі заступники міського голови, у яких питати особливо й нічого.

Це заступник мера з фінансів Тетяна Неїленко, на дверях кабінету якої написано: заходь тихо, проси мало й тікай швидко.

Специфіка роботи цього віце-мера – лише одна Тетяна Неїленко знає, кому й скільки заплатять зарплати або якими будуть виплати коштів з міського бюджету численним підрядникам, які живуть за рахунок міста.

Саме для них і написано – «заходь тихо й тікай швидко».

 

Головний "гаманець" Кременчука - начальник фінансового управління Тетяна Неїленко.

 

8. Головний по виконкомівських відписках.

А щодо останнього, восьмого заступника міського голови Руслана Шаповалова, то він керує документообігом у мерії і його завдання у спілкуванні з репортерами – як можна більше утаємничувати інформацію про життя наших чиновників.

Саме тому, до речі, в мерію, як і полковнику з романа Маркеса, запитів про публічну інформацію вже практично не пишуть. Причина – у відповіді буде все, але тільки не те, що потрібно й про що у чиновника питаєш.  

 

Руслан Шаповалов обіцяє, що отримувати публічну інформацію легше не стане - він докладе для того зусиль.

 

 

Теги: Політика КременчукаВіталій МалецькийВолодимир ПелипенкоЮрій ГриценкоВалерій ДекусарДмитро КравченкоРуслан ШаповаловРуслан ПроценкоТетяна НеїленкоОльга Усанова

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 482 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 956 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3467 0