Новини з 1996 року

У Кам'яних Потоках в дитсадку дітей наражають на небезпеку

Альбіна Козлова 09 листопад 2018 13:00 568 0

Кременчуцькі інспектори ДСНС виявили порушення пожежної безпеки в дитсадку «Колосок» Кам’янопотоківської сільської ради.

У приміщенні дитячого садочка не було обладнано систему автоматичної пожежної сигналізації, посадові особи не пройшли навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки та була відсутня необхідна кількість вогнегасників.

Такою недбалістю керівництво дитсадка наражало на небезпеку вихованців закладу. Тож з виявленими порушеннями було ознайомлено завідувача ДНЗ «Колосок» та винесено припис зі строком виконання. 

За невиконання припису на усунення порушень законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки завідувача дошкільного навчального закладу притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Зважаючи на суттєві порушення вимог законодавства, прокуратура Полтавської області звернулася до суду з позовом про визнання протиправною бездіяльності Кам’янопотоківської сільської ради щодо невжиття заходів, направлених на усунення порушень протипожежної безпеки в діяльності дошкільного навчального закладу «Колосок».

Через судовий позов Кам’янопотоківська сільська рада на черговій сесії прийняла рішення «Про внесення змін до показників бюджету на 2018 рік», яким передбачено кошти на проведення робіт щодо усунення порушень законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки в діяльності закладу освіти.

Наразі виготовлено проектну документацію на встановлення автоматичної пожежної сигналізації та укладено договір про надання послуг з її монтажу.

У зв’язку з добровільним виправленням відповідачем оскаржуваних порушень суд закрив провадження за позовом прокуратури.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 634 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 853 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 1088 0