Новини з 1996 року

У Живому куточку в Кременчуцькій виховній колонії з’явився пухнастик. ФОТО

Валерія Макряшина 20 лютого 2018 18:03 281 0

20 лютого 2018 року Живий куточок для вихованців державної установи Кременчуцької виховної колонії поповнився ще одним мешканцем – зайцем.

Наразі в Живому куточку проживають цесарки, фазани, гусак, качки-шипуни. Хлопці доглядають тварин самі - щодня годують та прибирають їхні помешкання. Співробітники спостерігають неабияку зацікавленість підлітків та любов до природи. 

 

 

Декоративні птахи постійно привертають до себе увагу допитливих хлопців та гостей установи. Постійна присутність тварин дозволяє формувати в молоді відчуття їх необхідності.  А систематичні спостереження та доступність до об’єктів сприяють розвитку конкретних уявлень про тварин. Постійні мешканці із задоволенням прийняли до себе нового сусіда, якого залюбки подарував хлопцям співробітник колонії.

Відразу підлітки обладнали для зайця нове помешкання, прибрали хатинку та пригостили капустою і морквою.

"Залучення підлітків до догляду за мешканцями Живого куточка закладає основи дбайливого та відповідального ставлення до живих істот, виховує любов до природи. Крім того, тварини позитивно впливають на емоції хлопців та розвивають їхні естетичні відчуття", - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

 

 

За інформацією заступника начальника Кременчуцької виховної колонії Олени Удовицької

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись