Новини з 1996 року

У громадського активіста Кирила Климчука є шанс відповісти Первому каналу РФ. Точка зору

Олександр Курилов 15 квітня 2017 14:10 1333 0

Громадський активіст Кременчука Кирило Климчук, який цього тижня побував у Москві, де знімався у політичному шоу на Першому російському каналі і якому успішно затикали рота, цілком успішно може показати корисність такого діалогу: коли ти кажеш, але тебе не чують.

Це повідомлення міських ЗМІ з коментарями самого Кирила, кременчуцького на сто відсотків «російськомовного бандерівця»,  який після свого перебування на російському шоу розповів, як саме йому затикали рота ведучі програми й чому він не зміг довести присутнім свою точку зору.

За тим, що відомо з сучасної історії, – доводити російському «бомонду», що в Україні нікого не турбує ні велич Путіна, ні велич Росії, яка нікому тут не потрібна, й доводити те, що в Україні не їдять та не розпинають дітей у трусіках чи без таких, – марна справа.

Однак відповідь є й досить проста. Відомо, що учасникам таких політичних шоу в Росії дають гроші за те, що їх принижують. І такі Кирило Климчук теж, напевне, отримав.

Відповідно, адекватною відповіддю на увесь маразм, який довелося слухати кременчужанину в Москві, був би перерахунок цих коштів нашим військовим, які захищають Україну від російських терористів.

Можливо, в такому випадку в Росії, побачивши відповідні заголовки повідомлень, зрозуміли б, що громадяни України не їдять дітей, що їм взагалі байдуже до «русского мира» й головне  для нас сьогодні – вистояти в агресії від східного сусіда, який несе в Україну горе та смерть, і жити по-людськи. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись