Новини з 1996 року

У громадських закладах з’являться сповивальні столики для немовлят

Іона Харченко 24 березня 2019 11:15 422 0

Уже з 1 квітня в санвузлах громадських закладів повинні обов’язково з’явитися сповивальні столики для немовлят. Про це повідомили в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

«Ми прописали обов’язкове влаштування таких столиків у громадських туалетах. Вони мають розміщуватися в окремих санітарних приміщеннях, які призначаються для користування маломобільними групами населення, зокрема людьми з інвалідністю.

Такі санітарні приміщення повинні розміщуватися поруч із туалетами загального користування в громадських закладах. Щоб ними могли користуватися люди з інвалідністю із супроводжувачами різних статей, батьки з маленькими дітьми протилежних статей, наприклад, мама і син, батько і донька», –  зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

Площа цих приміщень має бути  шість–дев’ять метрів квадратних. Крім того, вони повинні бути облаштовані аварійною (тривожною) сигналізацією та системою оповіщення з урахуванням потреб осіб із інвалідністю з порушеннями зору та слуху.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1273 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2272 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2889 0