Новини з 1996 року

У Горішніх Плавнях відкрили навчальний майданчик для водіїв. Про кременчуцьких мерія не дбає

Валерія Макряшина 09 липня 2019 09:35 1411 0

У Горішніх Плавнях відкрили екзаменаційний майданчик з початкового керування транспортними засобами, що був спроектований з урахуванням низки законодавчих змін, які регулюють питання приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія.

Про це в мережі Facebook на своїй особистій сторінці повідомив Юрій Глансков. 

"У Горішніх Плавнях відкрили офігенно крутяцький, який відповідає усім вимогам першого етапу практичного іспиту на право отримання посвідчення водія, екзаменаційний майданчик! Рік роботи, безліч змін у плані (перший варіант був зовсім убогий) і вийшло КРУТО! Насправді КРУТО!" - пише чоловік. 

 

 

Майданчик, до речі, єдиний у Полтавській області, розташований на території міського Сервісного Центру, але збудований за рахунок міста, тому в'їзд на нього вільний для всіх автошкіл.

На нього з бюджету Горішніх Плавнів було виділено 360 тисяч гривень, і це зовсім недорого, порівняно з тим, скільки вже в нашому місті - Кременчуці витрачається грошей на різні "забавки" чиновників: ялинка, дороговартісні однорічні рослини, святкові атрибути тощо. 

Тоді як у мешканців Горішніх Плавнів з’явився черговий привід пишатися своїм містом, у кременчужан з'явився черговий привід укусити вже вдосталь покусаний лікоть. 

 

ФОТО: http://pol.hsc.gov.ua

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 844 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1273 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1729 0