У Горішніх Плавнях діяла агітаторка, яка отримувала вказівки від кураторів з Росії

Працівники Служби безпеки України блокували діяльність керованої з РФ мережі інтернет-агітаторів, про що повідомили в пресслужбі Управління СБУ в Полтавській області.
Кіберфахівці викрили та припинили деструктивну діяльність злочинців, які знаходилися на території Дніпропетровської, Херсонської, Закарпатської та Полтавської областей.
До кримінальних проваджень, які відкрили на затриманих, додали інформацію про те, що вони за завданням російських кураторів скоординовано поширювали матеріали із закликами до порушення територіальної цілісності, конституційного ладу України та розпалюванням міжнаціональної ворожнечі.
На Полтавщині знаходилася агітаторка, яка на персональній сторінці в забороненій соцмережі публікувала пропаганду сепаратизму та заклики до змін на території України. Жінка – мешканка Горішніх Плавнів. Вона брала активну участь у діяльності понад 20 спільнот антиукраїнського спрямування, аудиторія яких – понад 100 000 користувачів.
Громадянці України, яка знаходиться на території Полтавської області, як і її колегам, оголосили підозри за ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Скоріш за все, горішньоплавнівку судитимуть за ч. 2 цієї статті – ті самі дії, поєднані з розпалюванням національної ворожнечі. Санкція частини статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.
Тривають слідчі дії.

Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись