Новини з 1996 року

У державний бюджет стягнуто майже 4 млн грн за незаконне використання земельної ділянки в Кременчуці

Іона Харченко 16 квітня 2019 13:30 198 0

За активної позиції прокуратури Полтавської області в державний бюджет стягнули майже чотири мільйони гривень за незаконне використання земельної ділянки.

Встановлено, що в період із 1 вересня 2011 року по 26 червня 2018 року одне з Товариств у Кременчуці використовувало земельну ділянку без правовстановлюючих документів, орендну плату за договором не сплачувало, хоча земельна ділянка використовувалась для розміщення об’єкта нерухомого майна. Це призвело до неотримання Кременчуцькою міською радою Полтавської області доходу від орендної плати за землю, який остання отримала б у разі оформлення Товариством згідно з вимогами статей 125, 126 Земельного кодексу України правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Як вбачається із положень статті 120 Земельного кодексу України, виникнення права власності на об'єкт нерухомості не є підставою для автоматичного виникнення права власності чи укладення (продовження, поновлення) договору оренди земельної ділянки.

Враховуючи викладене, органи прокуратури Полтавської області звернулися з позовом до суду про відшкодування шкоди, завданої використанням земельної ділянки без правовстановлюючих документів у сумі майже 4 мільйони гривень. Наприкінці березня 2019 року позов прокурора задоволено в повному обсязі.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 261 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 440 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 649 0